FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Promocje na sprzęt fotograficzny – październik 2019

Październikowe promocje na sprzęt fotograficzny w telegraficznym skrócie:

Promocja „KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ” AB FOTO*
Promocja „KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ” trwa w salonach oraz w sklepie internetowym firmy AB FOTO (spółka z o.o.) od dnia 26 września 2019 r. (godz. 9.00) do 7 października 2019 r.(godz.23.59). Klient decydujący się na zakup produktu objętego promocją, ma prawo skorzystać z 10% zniżki na zakup drugiego (tańszego) produktu lub 20% zniżki na zakup trzeciego (najtańszego) produktu. Organizator promocji zastrzega, że zniżka 10% lub 20% nie obowiązuje przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu. Szczegółowe warunki tej promocji są dostępne na stronie firmowej organizatora promocji: https://abfoto.pl/media/regulaminy/190926062330227033REGULAMINKUPUJWICEJPAMNIEJ.pdf

*Uwaga: Szczegółowe warunki promocji są dostępne w sklepach fotograficznych. Redakcja bloga Fotovideorynek.pl nie odpowiada za zmiany warunków promocji lub skrócenie czasu promocji na sprzęt fotograficzny. Redakcja bloga Fotovideorynek.pl nie odpowiada za niezgodność informacji na w/w stronie internetowej ze stanem faktycznym warunków promocji. Prosimy o samodzielne i dogłębne zapoznanie się z aktualnymi warunkami promocji przed zakupem sprzętu fotograficznego. Blog „Fotovideorynek.pl” jest niezależnym blogiem edukacyjno-informacyjnym fotograficznym.

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!