FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

FotonowościSigma

Sigma 14mm F1.4 DG DN

Informacja prasowa

Nowa wizja. Poszerzające się możliwości. Pierwszy i jedyny na świecie* obiektyw, który łączy ultraszeroki kąt 14 mm z maksymalnym otworem względnym F1,4. Wszystko po to, by robić najlepsze zdjęcia gwiezdnych krajobrazów.

Gwiazdy na niebie są źródłem inspiracji dla widzów. Z drugiej strony rozgwieżdżone niebo jest bardzo wymagającym tematem dla obiektywu szerokokątnego, z licznymi punktowymi źródłami światła rozsianymi po całym obrazie. 14mm F1.4 DG DN | Art to najszerszy na świecie obiektyw stałoogniskowy F1.4*, który powstał z pasji naszych inżynierów do rejestrowania możliwie najszerszego, najjaśniejszego, o najwyższej rozdzielczości i najbardziej zniewalającego rozgwieżdżonego nieba.

Dzięki najnowszej technologii SIGMA obiektyw łączy ultraszeroki kąt 14 mm z maksymalnym otworem względnym F1,4. Ponadto technologia obiektywów SIGMA zapewnia wysoką wydajność optyczną dzięki dokładnej korekcji flary komy w płaszczyźnie strzałkowej, specjalistycznym funkcjom wspomagającym fotografowanie gwiaździstego krajobrazu oraz szybkiemu autofokusowi z silnikiem liniowym HLA (High-Response Linear Actuator).

Droga Mleczna rozciągająca się na nocnym niebie, migoczące gwiazdy wyłaniające się ponad grzbietami — 14mm F1.4 DG DN | Sztuka może to urzeczywistnić jako obrazowy obraz, który przewyższa rzeczywiste doświadczenie fotograficzne. Jego sprawdzona zdolność fotografowania gwiezdnych pejzaży zapewni nowe możliwości ekspresji wizualnej i przyjemności we wszystkich scenach, w tym krajobrazach dziennych, architekturze i fotografowaniu wnętrz w ciemnych i ciasnych przestrzeniach.

*Z wyłączeniem obiektywów typu „rybie oko” jako wymiennych obiektywów do aparatów bezlusterkowych i lustrzanek jednoobiektywowych (stan na czerwiec 2023 r. według firmy SIGMA)

#Sigma 14mm F1.4 DG DN #nowy super szerokątny obiektyw Sigmy

źródło: https://www.sigma-global.com/en/lenses/a023_14_14/

foto: materiały producenta obiektywu

Dane techniczne obiektywu Sigma 14 mm F1.4 DG DN

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!