FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Promocje Black Friday

W promocji FOMEI Black Friday papiery i media fotograficzne FOMEI Collection w arkuszach i w rolach będą dostępne w sklepie Medikon w promocyjnych cenach aż z 30% rabatem.
Promocja FOMEI BLACK FRIDAY obowiązuje od 29 listopada do 1 grudnia 2019 roku. Rabat można aktywować wpisując w koszyku sklepu Medikon kod rabatowy: FOMEI30 Lista papierów FOMEI Collection znajdujących się w promocji FOMEI FOMEI Black Friday jest dostępna na stronie sklepu intenretowego: https://sklep.medikon.pl/fomei-collection.

Quadralite – producent lamp studyjnych i reporterskich informuje o rozpoczęciu specjalnej promocji z okazji Black Friday. Promocja dotyczy wybranych lamp studyjnych, lamp reporterskich, akcesoriów do lamp studyjnych. Okres trwania promocji: 21.11.2019-02.12.2019 roku. Lista artykułów w promocji Black Friday można znaleźć na stronie sklepu https://store.quadralite.eu/pl/ po wpisaniu do wyszukiwarki artykułów frazy: blackfriday2019

Uwaga: Uwaga: Szczegółowe warunki promocji są dostępne w sklepach fotograficznych. Redakcja bloga Fotovideorynek.pl nie odpowiada za zmiany warunków promocji lub skrócenie czasu promocji na sprzęt fotograficzny. Redakcja bloga Fotovideorynek.pl nie odpowiada za niezgodność informacji na w/w stronie internetowej ze stanem faktycznym warunków promocji. Prosimy o samodzielne i dogłębne zapoznanie się z aktualnymi warunkami promocji przed zakupem sprzętu fotograficznego. Blog „Fotovideorynek.pl” jest niezależnym blogiem edukacyjno-informacyjnym fotograficznym.

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!