FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

bezlusterkowceCanonFotonowości

Nowe obiektywy Canona do bezlusterkowców systemu EOS R

Według informacji opublikowanych przez portal Canon Rumors w pierwszej połowie 2024 roku Canon zaprezentuje cztery kolejne super jasne obiektywy dedykowane do systemu bezlusterkowców pełnoklatkowych EOS R:

  • Canon RF 14mm f/1.4L USM
  • Canon RF 24mm f/1.4L IS USM
  • Canon RF 28mm f/1.4L IS USM
  • Canon RF 35mm f/1.4L IS USM

Cztery nowe obiektywy z prestiżowej serii L uzupełnią profesjonalnych obiektywów Canona. Trzy obiektywy z oznaczeniem IS będą posiadały wbudowaną stabilizację optyczną obrazu. Camera Insider ponadto informuje, że jednym z tym czterech obiektywów zostanie zastosowana nowa technologia, ale nie wskazuje jaka. W internecie od kilku miesięcy krążą spekulacje, że Canon pracuje na obiektywem nad super jasnym Canon RF 35mm f/1.2L USM, ale według najnowszych spekulacji ten obiektyw nie pojawi się na rynku w nabliższym czasie. Jak pojawią się oficjalne informacje od producenta to szybko poinformujemy czytelników o nowościach Canona.

#obiektywy Canona #bezlusterkowce Canona #nowa optyka Canona

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!