FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

bezlusterkowce

V Zlot Fujifilm X

W dniach 20-22 września 2019 roku odbędzie się w Łodzi V Zlot Fujifilm X. Podczas tegorocznego Zlotu Fuji wykłady i warsztaty poprowadzą: Rafał Milach, Tomasz Lazar, Arkadiusz Gola, Paweł Kosicki, Monika Szewczyk-Wittek, Michał Siarek, Szymon Szcześniak, Wiktor Franko, Tomek Tomkowiak, Wojtek Wieteska, Tomek Sikora i Marcin Kruk.
Na tegoroczny Zlot Fuji użytkowników aparatów serii X i GFX, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie fotografii. Zlot odbędzie w klimatycznym hotelu Stare Kino w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Zlot rozpocznie się w piątek 20 września obiadem o godzinie 13.00 a zakończy się spotkaniem z Rafałem Milachem w niedzielne popołudnie 22 września. Opłata za udział w V Zlocie to 299 zł. W Zlocie może uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, która posiada aparat serii Fujifilm X lub GFX i wpłaci na konto opłatę za uczestnictwo w Zlocie. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 5 września 2019 roku. Więcej informacji na stronie informacyjnej zlotu: http://akademia.fujifilm.pl/aktualnosci,v-zlot-fujifilm-x-20-2209-od

grafika: Akademia Fujifilm

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!