FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

AktualnościFotonowości

Targi CP+ Camera & Photo Imaging Show 2023

Dzisiaj rozpoczynają się w Japonii targi fotograficzne CP+ 2023. Tegoroczne targi CP+ odbywają się pod hasłem „Życie z fotografią”. Targi CP+ odbywają się Jokohamie czyli w drugim co do wielkości mieście Japonii. W zamyśle organizatorów targi są miejscem spotkania tych, których cieszy fotografowanie każdym rodzajem sprzętu od smartfonów do profesjonalnych aparatów i kamer. Targi CP+ są jednymi z największych targów fotograficznych na świecie.

Tegoroczne targi CP+ trwać będą od 23 do 26 lutego 2023 roku. Poprzednia edycja targów CP+ 2022 odbywała się online czyli wszystkie wydarzenia targowe były transmitowane poprzez Internet. Prawdopodobnie na targach główni producenci sprzętu fotograficznego zaprezentują swoje najnowsze aparaty i obiektywy, o czym będzie informować Was na bieżąco. Obserwując rynek sprzętu fotograficznego od wielu lat można zauważyć, że producenci sprzętu fotograficznego prezentują swoje najnowsze produkty na konferencjach online nie czekając na stacjonarne targi fotograficzne.

źródło grafiki: https://www.cpplus.jp/en/

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!