FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

smartfony

Najszybsze smartfony w lipcu 2019 według rankingu Antutu

Według rankingu Antutu najszybszym smarfonem z systemem Android w lipcu 2019 roku jest OnePlus 7 Pro. Drugie miejsce zajął Mi, a trzecie Mi BlackShark 2. Czwarte miejsce zdobył Redmi K20 Pro. Na piątym miejscu rankingu znalazł OnePlus 7. Ranking został utworzony na podstawie statystyk z aplikacji Antutu Benchmark V7. Ranking pokazuje średnie wyniki testu wydajnościowego dla smartfonów. Dane statystyczne do rankingu zostały oparte na 1000 próbek dla każdego modelu smartfonu, które były realizowane w okresie od 1 do 30 lipca 2019 roku.

OnePlus 7 Pro uzyskał 371610 punktów. Drugi w rankingu Mi 9 uzyskał 369572 punktów. Mi BlackShark w rankingu otrzymał 366874 punktów. Siódemkę najlepszych smartfonów według rankingu Antutu posiada aktualnie najszybszy procesor Snapdragon 855. OnePlus 7 Pro zbudowany jest oparciu o najszybszą aktualnie pamięć w technologii UFS 3.0 (Universal Flash Storage). Aktualny ranking najszybszych smartfonów z systemem Android jest dostępny na stronie http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm Aplikacje Antutu do testów wydajnościowych smartfonów można pobrać bezpłatnie w Google Play. Wydajność smartfon jest ważna nie tylko w grach, ale także w użytkowaniu aplikacji związanych z fotografią.

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!