FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Firma Nikon informuje o postępie prac nad nowymi obiektywami z systemu Nikon Z*

Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad dwoma nowymi obiektywami NIKKOR Z: NIKKOR Z 85mm f/1.2 S – jasnym średnim teleobiektywem stałoogniskowym oraz NIKKOR Z 26mm f/2.8 – płaskim szerokokątnym obiektywem stałoogniskowym.

Obiektyw NIKKOR Z 85mm f/1.2 S należy do stale powiększającej się rodziny obiektywów NIKKOR Z z serii S¹. Zapewnia doskonałą jakość odwzorowania oraz wyraźny i atrakcyjny efekt bokeh. Obiektyw ten poszerza możliwości fotografii portretowej i szczególnie polecany jest fotografom ślubnym i modowym.

Drugim obiektywem o wysokiej jakości, nad którym są prowadzone prace, jest NIKKOR Z 26mm f/2.8. Ma on niezwykle płaski i lekki korpus, dzięki czemu jest idealny dla amatorów fotografii, którzy chcą zabrać aparat w podróż. Obiektyw stałoogniskowy sprawia, że fotografom nigdy nie umknie okazja do uchwycenia pięknych ujęć.

Nikon odgrywa czołową rolę w rozwoju kultury fotografii i opracowuje produkty, które nie tylko zaspokajają potrzeby użytkowników, lecz także pozwalają na wykorzystanie ich twórczego i technicznego potencjału.

¹ Seria S to kategoria obiektywów NIKKOR Z, które charakteryzują się wyjątkowymi parametrami optycznymi, uzyskanymi dzięki wysokim standardom projektowania i kontroli jakości.

*Informacja prasowa firmy Nikon z dnia 5 stycznia 2023 roku.

#Nikkor Z 85mm f/1.2 S

#Nikkor Z 26mm f/2.8

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!