FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

targi foto

EXPOzycja w Krakowie już wkrótce

Firma Foto-Plus zaprasza miłośników filmu i fotografii na darmowe wydarzenie EXPOzycja, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu fotograficznego i filmowego oraz przekazanie inspirującej wiedzy. EXPOzycja trwać będzie od 9 do 10 maja w Krakowie.

Nazwa „EXPOzycja” podkreśla charakter tej imprezy. Z jednej strony na stoiskach eksponowany będzie nowoczesny sprzęt, a z drugiej strony prowadzone będą warsztaty pokazujące jak ten sprzęt prawidłowo wykorzystywać podczas fotografowania lub filmowania, czego symbolem jest prawidłowa ekspozycja zdjęcia. Wydarzenie ma inspirować uczestników do rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich umiejętności. Podczas imprezy będzie możliwe przetestowanie różnych rozwiązań sprzętowych i wybranie tego najbardziej spełniającego potrzeby klienta.

Organizator zapewnia, że wydarzeniu EXPOzycja towarzyszyć będą liczne warsztaty i prelekcje znanych fotografów i filmowców. W części targowej uczestnicy będą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie pracy fotografa lub filmowca. Więcej informacji na stronie organizatora EXPOzycja.

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!