FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

obiektywy manualne (MF)obiektywy z autofokusem (AF)Viltrox

Dni otwarte z obiektywami marki Viltrox

Firma Foto Technika – dystrybutor sprzętu fotograficznego organizuje na terenie naszego kraju dni otwarte z optyką firmy Vitrox. Dni otwarte z obiektywami Viltrox odbędą we Wrocławiu, Bielsko-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku. Podczas dni otwartych będzie można się zapoznać z ofertą obiektywów firmy Viltrox z mocowaniem Sony E oraz Nikon Z, nieodpłatnie przetestować dostępne obiektywy oraz uzyskać bezpłatne porady ekspertów.

Informacja prasowa firmy Foto Technika:

Szanowni Pasjonaci Fotografii,
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na Dni Otwarte z obiektywami marki Viltrox, które odbędą się w sklepach fotograficznych w Polsce. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki sztuki fotografii przy użyciu innowacyjnych rozwiązań, jakie oferuje Viltrox.

Terminy Spotkań:
9 stycznia 2024 (wtorek) – Sklep Fotograficzny Notopstryk – Wrocław
10 stycznia 2024 (środa) – Foto-Net – Bielsko-Biała
16 stycznia 2024 (wtorek) – Foto Plus – Kraków
22 stycznia 2024 (poniedziałek) – Foto Poker – Rzeszów
30 stycznia 2024 (wtorek) – Fotoforma – Warszawa
13 lutego 2024 (wtorek) – Sklep Cyfrowe Łódź – Łódź
20 lutego 2024 (wtorek) – Sklep Cyfrowe Gdańsk – Gdańsk

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, takich jak prezentacje nowych modeli obiektywów, porady ekspertów. Będzie również okazja do testowania sprzętu na miejscu oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji na produkty marki Viltrox. Do sprawdzenia będą wszystkie dostępne obiektywy oraz nowość obiektyw Viltrox AF 27mm 1.2 z mocowaniem Nikon Z oraz Sony. Dostępne również będą obiektywy anamorficzne EPIC.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od poziomu zaawansowania. To wyjątkowe wydarzenia, które pozwolą Wam odkryć świat fotografii na nowo dzięki obiektywom Viltrox. Do zobaczenia na Dniach Otwartych!

źródło: https://foto-technika.pl/dni-otwarte-viltrox/
foto: informacja prasowa firmy Foto Technika

#obiektywy Viltrox #obiektywy Viltrox do bezlusterkowców #dni otwarte Vitrox

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!