FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Informacje prasowe

Bezpłatne spotkania i warsztaty online Sigmy

Sigma Foto Polska zaprasza miłośników fotografii i profesjonalistów na spotkania online na Facebooku. Gośćmi spotkań online będą znani fotografowie oraz ambasadorzy marki Sigma. Transmisje ze spotkań będą dostępne na fanpage @ Sigma Foto Polska na Facebooku.
Spotkania będą realizowane w trzech blokach tematycznych:

Cykl On-line z Sigma Foto Polska
Ask Me Anything
Sigma_live

Poniżej publikujemy obszerne fragmenty informacji o spotkaniach online Sigma Foto Polska. która została opublikowana na blogu:
http://sigma-foto.pl/blog/sigma-foto-polska-startuje-ze-spotkaniami-online/

Informacja prasowa /fragmenty/

(…) Transmisje realizowane na kanale @Sigma Foto Polska na Facebooku odbywają się na żywo w interesującej formule, w trzech blokach tematycznych. Na „Cykl on-line z Sigma Foto Polska” składają się rozmowy oraz warsztaty. Podczas tych internetowych spotkań widzowie będą mieli okazję poznać ciekawostki dotyczące pracy fotografów oraz zadawać im swoje pytania w komentarzach. Prowadzący odpowiedzą na nie na żywo.

Blok #fotografujwdomu to rozmowy z zawodowcami dotyczące tematów fotograficznych, które można realizować nie wychodząc z domu podczas kwarantanny. Podczas najbliższych spotkań prowadzący podzielą się z widzami wskazówkami dotyczącymi fotografii produktowej, fotografowania zwierząt domowych, kwiatów i roślin, zdradzą, jak zrobić dziecku piękny portret, a także podpowiedzą, jak wykonać ciekawy reportaż w pomieszczeniu. Uczestnicy będą mieli okazję podpatrzeć, jak pracować w domowym studio. Wśród zaproszonych gości są, m.in.: Viktor Borsuk, Kuba Kaźmierczyk, Ann Podsiedlik, Jarosław Deluga, Zbigniew Furman oraz Karol Wójcicki.

(…) Drugi blok tematyczny pod nazwą „Ask Me Anything” to spotkania z ambasadorami marki, podczas których dzielą się oni swoimi opiniami i tipami dotyczącymi pracy na obiektywach SIGMA z prestiżowej linii Art, tj. 35mm F1.2 Sony, 40mm, 85mm, 105mm, na stałoogniskowych: 20mm, 28mm i 500mm, a także na obiektywach zmiennoogniskowych, tj. 100-400mm, 150-600mm i 70-200mm. Będą recenzować i dokonywać ciekawych testów porównawczych. Wśród gości są, m.in.: Dariusz Breś, Piotr Wróblewski, Tomasz Tołłoczko i Emil Biliński.

Trzeci blok tematyczny #Sigma_live, nazywany też „wieczornymi rozmowami o fotografii”, będzie realizowany w formie wywiadów, luźnych inspiracyjnych rozmów nie tylko o obiektywach SIGMA. Podobnie, jak dotychczasowe spotkania on-line, prowadzony będzie na profilu Facebook marki. Podczas serii spotkań prowadzonych przez Łukasza Jędrzejewicza, Product Managera marki odbędą się rozmowy z zaproszonymi gośćmi, m.in. z Tomaszem Tołłoczko, Maciejem Suwałowskim, Dariuszem Bresiem, Łukaszem Pietrzakiem i Piotrem Wróblewskim. Najbliższe spotkania będą dotyczyły fotografii koncepcyjnej, telefotografii, filtrów polaryzacyjnych i szarych, a także wykorzystywania lamp Profoto podczas pracy w pomieszczeniu.

źródło: Sigma Foto Polska

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!