FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

smartfony

Najnowsze promocje smartfonów – listopad 2019

W telegraficznym skrócie publikujemy informacje o najnowszych i najciekawszych listopadowych promocjach na smartfony i akcesoria gsm.

W dniu 26 listopada w kolejnej promocji x-kom.pl tym razem można kupić smartfon OnePlus 7T Pro 8/256GB Dual SIM Haze Blue w cenie 2999 zł.

21 listopada 2019 roku w sklepie x-kom.pl w promocji “Gorący strzał” można kupić smartfon Honor 10 128 GB w cenie 999 zł.

Od 8 listopada 2019 roku trwa promocja Festiwal Zakupów w sklepie internetowym x-kom.pl Promocją są objęte bawerbanki, akcesoria gsm, ładowarki do smartfonów, drukarki atramentowe, aparaty fotograficzne FujiFilm, pamięci, dyski twarde SSD. Promocja obowiązuje tylko do 11.11.2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego. Promocyjną cenę można uzyskać stosując kod rabatowy: festiwal.

8.11.2019 – Google Pixel 2 XL 128GB LTE Just Black w promocji Gorący Strzał w sklepie internetowy dostępny za promocyjnej cenie 1699 zł zamiast 2699 zł.

5.11.2019 – W kolejnej promocji “Gorący strzał” w sklepie internetowym x-kom.pl możemy kupić smartfon HTC Desire 12s 3/32GB Dual SIM NFC w kolorze srebrnym w cenie 399 zł zamiast 499 zł.

*Uwaga: Szczegółowe warunki promocji są dostępne w sklepach internetowych. Redakcja blogaFotovideorynek.pl nie odpowiada za zmiany warunków promocji lub skrócenie czasu promocji na smartfony. Redakcja bloga Fotovideorynek.pl nie odpowiada za niezgodność informacji na w/w stronie internetowej ze stanem faktycznym warunków promocji. Prosimy o samodzielne i dogłębne zapoznanie się z aktualnymi warunkami promocji przed zakupem smartfona. Blog “Fotovideorynek.pl” jest niezależnym blogiem edukacyjno-informacyjnym fotograficznym.

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!