FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Nikon publikuje nową wersję aplikacji NX MobileAir

Informacja prasowa firmy Nikon z dnia 16.12.2022 r.

Nikon z przyjemnością informuje o opublikowaniu wersji 1.1.0 NX MobileAir – aplikacji na smartfony, która bez użycia komputera przesyła na serwer FTP zdjęcia wykonane aparatami cyfrowymi marki Nikon.

Aktualizacja obejmuje dodanie nowych funkcji, m.in. analizowanie zdjęć, które oparte jest na algorytmie głębokiego uczenia. Fotografowie dzięki temu mogą filtrować zdjęcia według określonych kryteriów, takich jak typy obiektów i warunki, co pomaga im szybko znaleźć żądane zdjęcie. Stopień kompresji JPEG i wielkość zdjęcia można teraz dostosowywać również podczas przesyłania na serwer FTP, aby zapewnić szybsze przesyłanie plików i usprawnić przebieg pracy od wykonania do dostarczenia zdjęcia.

Dostępna jest teraz dodatkowa obsługa importowania zdjęć w formacie NEF (RAW), umożliwiająca wczytywanie dotychczas obsługiwanych plików JPEG i RAW zapisanych w aparacie lub urządzeniach inteligentnych do albumów w aplikacji NX MobileAir. Inne zmiany obejmują dodatki do niestandardowych konfiguracji gotowych ustawień metadanych IPTC oraz nową funkcję, zapobiegającą ponownemu importowaniu zdjęć, które wcześniej usunięto z aplikacji. Dzięki zmianom w obsłudze i wyglądzie ekranów, obejmującym między innymi sposób importowania zdjęć oraz funkcję synchronizującą zegary aparatu i urządzenia inteligentnego, aplikacja jest przyjaźniejsza do użytkowania.

Nikon będzie kontynuował publikowanie aktualizacji aplikacji NX MobileAir, aby wychodzić naprzeciw potrzebom użytkowników.

źródło: https://www.nikon.pl/pl_PL/news-press/press.tag/news/bv-pr-wwa2212-nx-mobileair-v1.1.0.dcr

#NX MobileAir

#najnowsza wersja aplikacji NX MobileAir

#aplikacja smartfonowa Nikon

#aplikacja Nikona do przesyłania zdjęć

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!