FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Nikkor Z 800mm f/6.3 VR S – informacja prasowa Nikona

Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad superteleobiektywem stałoogniskowym NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych (formatu Nikon FX) z bagnetem Nikon Z.

NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S to obiektyw z serii S* który charakteryzuje się znakomitą jakością obrazowania uzyskaną dzięki wyjątkowej rozdzielczości oraz skutecznemu zredukowaniu rozmycia kolorów. Dzięki zastosowaniu po raz pierwszy w obiektywie NIKKOR Z soczewki Fresnela (PF, Phase Fresnel) korpus obiektywu jest kompaktowy i lekki, co sprawia, że pomimo długiej ogniskowej superteleobiektyw jest bardzo poręczny. Ze względu na wysoką jakość obrazowania i doskonałą poręczność, ten obiektyw niezawodnie pomoże wzbogacić ekspresję obrazu wielu fotografom, zarówno zaawansowanym amatorom, jak i profesjonalistom.

Firma Nikon będzie nadal zapewniać nowy wymiar jakości optyki zaspokajając jednocześnie potrzeby użytkowników, przyczyniając się do rozwoju kultury fotografii i poszerzając zakres ekspresji obrazu.

* Seria S to kategoria obiektywów NIKKOR Z, które charakteryzują się wyjątkowymi parametrami optycznymi, uzyskanymi dzięki wysokim standardom projektowania i kontroli jakości.

źródło: Informacja prasowa firmy Nikon “FIRMA NIKON PROWADZI PRACE NAD SUPERTELEOBIEKTYWEM STAŁOOGNISKOWYM NIKKOR Z 800MM F/6.3 VR S DO SYSTEMU NIKON Z” : https://www.nikon.pl/pl_PL/news-press/press.tag/news/bv-pr-wwa2112-nikon-is-developing-the-nikkor-z-800mm-f-6-3-vr-s.dcr

foto: materiały prasowe producenta

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!