FotoVideoRynek

Profesjonalny blog edukacyjny opisujący nowoczesne belusterkowce, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe, lampy studyjne, kamery video, kamery sportowe, filtry fotograficzne oraz aktualne promocje.

Fotonowości

Darmowe konsultacje specjalistów Olympusa dla miłośników fotografii

Firma Olympus informuje na swojej firmowej stronie, że oferuje użytkownikom aparatów Olympus oraz zainteresowanym zakupem aparatów Olympus bezpłatne, wirtualne, osobiste telefoniczne konsultacje lub videokonsultacje prowadzone przez doświadczonych specjalistów od fotografii i filmu. Pytania można także przesyłać do producenta za pomocą poczty elektronicznej.

Na polskiej stronie internetowej Olympusa możemy znaleźć taką oto informacje:


(…) Chcesz poznać tajniki fotografii? Rozwinąć swoje umiejętności? Spotkajmy się przez Skype, FaceTime, telefonicznie lub mailowo. Niezależnie od tego czy zaczynasz przygodę z fotografią czy też jesteś profesjonalnym fotografem – czekamy tutaj aby Ci pomóc.

Proponujemy Ci bezpłatne, wirtualne, osobiste spotkania prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów, które mogą przybrać formę osobistej rozmowy wideo, telefonicznej lub przez e-mail.

Osoby niebędące użytkownikami Olympus również są bardzo mile widziane – to świetna okazja, aby poznać tajniki lekkiego systemu Olympus.

Spotkajmy się online!
Wybierz preferowaną przez Ciebie metodę kontaktu (Skype, FaceTime, telefon lub e-mail). Nasz specjalista skontaktuje się Tobą w wybrany sposób
. (…)

Naszym zdaniem jest to bardzo cenna edukacyjna inicjatywa producenta umożliwiająca zapoznanie w domu się z obsługą aparatów cyfrowych oraz podstawami fotografowania i filmowania. Zgłoszenie do bezpłatnej konsultacji z firmą Olympus można wysłać za pomocą formularza na stronie: https://partner.olympus.pl/w-domu-z-olympusem/

error: Content is protected !! Treści są chronione!!!